Maatregelen bij Van Alckmaer om besmetting met Corona zoveel mogelijk te voorkomen
Helaas moeten ook wij onze maatregelen opnieuw aanpassen.
Ons kantoor is alleen op afspraak geopend. Dat vinden wij heel vervelend. Het betekent echter niet dat wij u niet kunnen helpen. Telefonisch en per mail zijn wij goed bereikbaar. Heeft u vragen? Belt u ons dan vooral of mail ons via info@vanalckmaer.nl.
Ons kantoor en wijksteunpunt in Bloemwijk zijn tot nader order gesloten
Ons kantoor is alleen op afspraak geopend. Ook onze inloopspreekuren in Bloemwijk zijn gesloten. Onze medewerkers werken vanuit huis en zijn bereikbaar. Heeft u een vraag voor Van Alckmaer?
Neem gerust contact met ons op via e-mail of telefoon. Wij zijn bereikbaar via info@vanalckmaer.nl of via ons telefoonnummer: 072 541 0340.
Reparatieverzoeken
We komen alleen langs voor spoedeisende reparaties. Voor reparatieverzoeken kunt u tijdens kantoortijden altijd bellen op ons reparatienummer via 072 502 4280. Dit nummer is buiten kantoortijden ook bereikbaar voor spoedeisende reparatieverzoeken.
Voordat we bij u langskomen, vragen we of u klachten (hoesten, koorts, verkoudheid) heeft. Is dat zo? Dan maken we een nieuwe afspraak voor een later moment. Blijkt er toch iemand met verkoudheidsklachten in de woning te zijn als onze vakman langskomt? Dan vertrekt de vakman weer en maken we een afspraak voor een later moment.
Huuropzeggingen
U kunt altijd de huur van uw woning opzeggen. Waar mogelijk geven we telefonisch of via beeldbellen informatie aan u door. Als dat niet mogelijk is, dan maken wij met u maatwerkafspraken over hoe u de woning kunt opleveren.
Huurbetalingen aan de balie
Betaalt u de huur bij ons op kantoor aan de balie? Neem dan telefonisch of per mail contact met ons op. Samen met u zoeken wij naar een andere oplossing hiervoor.
Betalingsproblemen
Mogelijk wordt u door deze situatie financieel geraakt door bijvoorbeeld het verlies van uw baan of door het gedeeltelijk wegvallen van uw inkomen. Als u in de aankomende periode betalingsproblemen verwacht, neemt u dan alstublieft contact met ons op. Samen met u zoeken wij een (maatwerk)oplossing voor betalingsproblemen.
Afspraken met een medewerker
Persoonlijke afspraken met onze medewerkers gaan niet door. Wel zijn we telefonisch goed bereikbaar, en waar mogelijk zullen we daarom telefonisch of via Teams zoveel mogelijk afspraken door laten gaan.
Onze medewerkers schudden geen handen en houden afstand van gesprekspartners.
Heeft u, in bijzondere situaties, toch een afspraak met een medewerker, dan is het goed om te weten dat onze medewerkers geen handen schudden. Ook houden we minimaal 1,5 meter afstand van u.
Groepsactiviteiten
Hoe graag we u ook ontmoeten, helaas kunnen wij op dit moment geen groepsactiviteiten door laten gaan.
Woont u alleen en heeft u hulp nodig
Laat ons dit dan weten. Daar waar mogelijk helpen wij u en anders kunnen wij u in contact brengen met instanties die u kunnen helpen.
Nieuws en informatie
Wij rekenen op uw begrip voor bovenstaande maatregelen. Wij doen er alles aan om het contact zo goed mogelijk te organiseren en voor u klaar te staan waar nodig.
Houdt onze website en social media goed in de gaten voor het laatste nieuws. Ook heeft de Rijksoverheid op hun website informatie over het Coronavirus geplaatst in meerdere talen: Engels, Spaans, Arabisch, Papiamento, Papiamentu, Pools en Turks. Kijk voor meer informatie op deze site. Mocht u niet beschikken over internet, dan kunt wellicht bij uw buren, familie of vrienden toch het internet raadplegen.